آموزش‌های پارس بیناتک


رویداد ((چگونه برنامه نویس شوم؟)) توسط شرکت پارس بیناتک، طراح و تولیدکننده نرم ­افزارهای صنعتی، اپلیکیشن­ های موبایل و صفحات وب، جهت آشنایی با دوره­ های­ توانمندسازی و تامین نیروی مورد نیاز بازار کار شرکت، برگزار می­ گردد.

تجربه ما و همکارانمان نشان داده که فارغ­ التحصیلانی که از دانشگاه­‌ها یا موسسات آموزشی مدرک دریافت می­ کنند، با وجود داشتن دانش لازم، مهارت و تجربه کافی برای حضور در پروژه‌های صنعتی و تجاری را ندارند. بعضی از شرکت ‌ها برای حل این مشکل دوره‌های کارآموزی برگزار می ­کنند، اما راه­کاری که در شرکت‌های بین­ المللی انجام می­‌گیرد. برگزاری دوره­‌های آموزشی موسوم به دوره راه­ اندازی کدنویسی (Coding bootcamp) است. این دوره‌ها در بعضی موارد همراه با پرداخت کمک هزینه توسط شرکت‌ها برگزار می­‌گردد. شرکت پارس بیناتک با ایجاد زیر برند ((اوستانجار)) سعی در آموزش فرصت­‌های شغلی به شیوه تجاری دارد.


برنامه نویسی تجاری چیست؟

به‌‌طور قطع برای شما هم پیش آمده که در کلاس مطالب زیادی به شما آموزش داده می‌شود اما در عمل و زمان انجام پروژه، نمی‌دانید چگونه باید از آن‌ها استفاده کنید، یا شاید استفاده آن را می‌دانید، اما بعد از مدتی، متوجه خواهید شد که در بازارکار کاربردی ندارند. به‌عنوان مثال برای یادگیری برنامه‌نویسی بارها انواع و اقسام شکل‌ها را با ستاره و ضربدر و ... ساختید، اما هیچ وقت بدرد شما نخوردند!... شی‌گرایی را با عمق کاملی مطالعه کردید... اما استفاده از آن را نمی‌دانید!.... به‌نظر شما، چگونه می‌توان یک نرم افزار مدیریت صف ساخت؟... یه بازی ساخت؟ ... یا ....
در برنامه‌نویسی تجاری (آموزش به شیوه تجاری)، تاکید بر یادگیری مطالبی است که در بازارکار کاربرد دارند و از آموزش مطالب مازاد و بدون کاربرد در بازار، پرهیز می‌شود. در برنامه‌نویسی تجاری تمام آموزش‌ها در راستای انجام پروژه‌های عملی انجام می‌گیرد.


هزینه دوره را از کجا تامین کنم؟
شما پس از گذراندن یک یا دو دوره آموزشی و یک دوره کارآموزی، با انجام یک پروژه برنامه نویسی، کل هزینه این دوره را کسب خواهید کرد. شرکت هم جهت حمایت مالی از دانشجویان دوره یک چهارم مبلغ را پرداخت می‌کند. یعنی دانشجویان دوره فقط 75 درصد مبلغ کل دوره را پرداخت خواهند کرد (ظرفیت محدود).
چه خصوصیاتی این دوره‌ها را از سایر دوره‌ها متفاوت می‌کند؟

آموزش خصوصی:
آموزش با تعداد کم به استاد اجازه می‌دهد، که ایرادات کلیه دانشجویان را با صبر و حوصله به آنها گوشزد کند.


آموزش به شیوه تجاری:
در اینجا برخلاف دوره‌های تئوری دانشگاهی، به شما مفاهیم را عملی و کاربردی، جهت موفقیت در بازارکار آموزش خواهیم داد.


مشاوره اختصاصی:
یکی از راه‌کارهای موفقیت در هر رشته استفاده از رهنمودهای افراد که قبلا این مسیر را پیموده‌اند، است. مهندسان شرکت با روی گشاده پذیرای شما می‌باشند.


دعوت به همکاری:
ما از تمام دوستانی که مسیر پیشنهادی ما را با موفقیت بپیمایند، جهت همکاری در پروژه تجاری و صنعتی دعوت می‌کنیم.